کمک یک میلیارد ریالی برای پرداخت بدهی محکومان مالی.

موسسه حقوقی پیشگامان عدالت فاطر > اخبار > تازه های حقوقی > کمک یک میلیارد ریالی برای پرداخت بدهی محکومان مالی.

تعداد ۱۴ نفر از زندانیان زندان سراب که به علت مشکلات مالی در زندان بودند توسط انجمن حمایت از زندانیان سراب با پرداخت بدهی از زندان آزاد شدند.

در این مراسم که به مناسبت ماه مبارک رمضان و با حضور مهدی شمسی رییس دادگستری شهرستان سراب، علیانسب دادستان عمومی و انقلاب سراب، خانی رئیس دادگاه بخش مهربان و نیز جمعی از خیرین و مسئولین شهرستان برگزار شد، با جمع آوری مبغلی بیش از یک میلیارد ریال برای پرداخت بدهی زندانیان مالی، ۱۴ نفر به برکت ماه مبارک رمضان به آغوش خانواده خود بازگشتند.
در این جلسه رییس دادگستری سراب در سخنرانی خود از اعضاء انجمن حمایت از زندانیان و نیز خیرینی که در راستای آزادی زندانیان و حمایت از خانواده آنان تلاش می‌کنند و گام‌های بزرگی نیز در این عرصه برداشته اند تشکر کرد و گفت: سنت حسنه آزادی زندانیان مخصوصاً زندانیان مالی نه نجات یک فرد از زندان بلکه نجات یک خانواده و در نهایت نجات جامعه است و اثرات مثبت آن به تک تک افراد جامعه باز می‌گردد.
دادستان عمومی و انقلاب سراب نیز تبعات بی سرپرست بودن خانواده را جبران ناپذیر عنوان کرد و کل جامعه و کسانی را که قادر به کمک هستند در قبال این مسئله مسئول دانست و از احادیث فراوانی که در خصوص توجه به احوال همسایه و اقوام و آشنایان در آموزه‌های دینی آمده است سخن به میان آورد.
در ادامه جلسه اسماعیلی به عنوان رئیس جدید انجمن حمایت از زندانیان سراب معرفی و از تلاش‌های صمد بصیری رئیس سابق انجمن تجلیل به عمل آمد.انتهای پیام/

پاسخ بدهید