مشاوره حقوقی رایگان

مشاوره حقوقی رایگان توسط موسسه حقوقی پیشگامان در نظر گرفته شده تا توانسته باشیم بخش کوچکی از مشکلات را برای مخاطبان خود راحت تر حل و فصل کنیم.

مشاوره حقوقی رایگان قوه قضاییه، مشاوره حقوقی رایگان اصفهان، مشاوره حقوقی رایگان مشهد، مشاوره حقوقی تلفنی رایگان و پرسش و پاسخ حقوقی رایگان از خدمات این موسسه می باشد.

 

 مشاوره حقوقی رایگان

 

خدماتی که موسسه حقوقی پیشگامان عدالت ارائه می دهد:

مشاوره  حقوقی در زمینه تنظیم قراردادهای ملکی،رهنی،اجاره

مشاوره حقوقی در دعاوی خانواده

مشاوره حقوقی در امور شرکتها

مشاوره حقوقی در زمینه دعاوی مربوط به کمیسیون ماده ۱۰۰

مشاوره حقوقی در امور کیفری

مشاوره حقوقی در زمینه استارتاپ ها

مشاوره حقوقی در امور بیمه

 

سوالات و مشکلات حقوقی خود را با ما در میان بگذارید تا در اولین فرصت توسط وکلای پایه یک و متخصص در موضوع شما، پاسخ داده شده و راهنمایی شوید .بدون پرداخت هزینه مشاوره ای کاملا رایگان و به صورت آنلاین یا تلفنـی دریافت نمایید اطلاعاتـی که در خصوص موضوع شما داده مـی شود کاملا  مستند و مستـدل بوده و مراحل حقوقی، کیفری، نحوه اقدام و طرح دعوی به شما ارائه میگردد. موسسه پیشگامان عدالت درراستای اجرای عدالت و احقاق حقوق شهروندان با تخصص گرایی و با  بهره گیری از کادر مجرب  از وکلا و متخصصان در زمینه های مختـلف حقوقـی، کیفری، دعاوی ملکـی و اراضی،تخلفـات ماده ۱۰۰  قانون  شـهرداری، تنظیم قراردادهای داخلی و بین المللـی ،معامله معارض ،وصول مطالبات از اشخاص حقیقی و حقوقی و سازمانهای و نهادهای دولتی و غیر دولتی دعاوی کلاهـبرداری ،جعل ،دعوای کارگر و کارفرما و…. آماده ارائه خدمات حقوقی و مشاوره ای به صورت کاملا رایگان میباشد. خیلی از مواقع می‌توانید قبل از اینکه دچار مشکل شوید از آن پیشگیری کنید که این امر باعث می‌شود از هزینه‌های زیاد دادرسی و دعاوی  خلاصی یابید اما گاهی اوقات به جهت اینکه اشخاص قبل از هر اقدام با وکیل مشـاوره حقوقی  نمی‌گیرند دچار مشکلات و دعاوی سنگین حقوقی می‌شوند که حتماً باید مشکلا تشان را با وکیل در میان  بگذارند تا با مشاوره  حقوقی بهترین راهکار ها را پیش رویشان قرار دهد.

با ما در ارتباط باشید و  مشاوره حقوقی  رایگان دریافت کنید با  پر کردن فرم عضویت در سایت موسسه حقوقی پیشگـامان عدالت و ارسال سـوالات و  مشکلات حقوقـی خود، از وکلای متخـصص موسسه مشاوره و راهنمایی بگیرید.

 

.

 

پاسخ بدهید