مرتضوی در اوین است و تشخیص این‌که زندانی کجا نگهداری شود با سازمان زندان‌هاست.

موسسه حقوقی پیشگامان عدالت فاطر > اخبار > تازه های حقوقی > مرتضوی در اوین است و تشخیص این‌که زندانی کجا نگهداری شود با سازمان زندان‌هاست.

Views: 5

 مدیرکل زندان‌های استان تهران درباره مباحثی مبنی بر این‌که مرتضوی باید در ندامتگاه بزرگ نگهداری می‌شد نه اوین؟ گفت: وی در اوین است و تشخیص این‌که زندانی کجا نگهداری شود با سازمان زندان‌هاست.

مصطفی محبی افزود: سازمان زندانها طرح طبقه‌بندی دارد که هر زندانی کجا نگهداری شود و در نهایت تشخیص  با ماست.

وی در پاسخ به سوالی دیگر مبنی بر این‌که آیا رفتار محمدرضا رحیمی در زندان بر آزادی او تاثیر داشت نیز گفت: بله وی اخلاقش خوب بود.

معاون اول دولت محمود احمدی نژاد و از متهمان پرونده اختلاس از بیمه ایران بود، به اتهام اخذ رشوه و تحصیل مال از طریق نامشروع و با رای شعبه 11 دیوان عالی کشور به پنج سال و 91 روز حبس و پرداخت دو میلیارد و 850 میلیون تومان رد مال و یک میلیارد تومان جزای نقدی محکوم شده بود.

خبر آزادی محمدرضا رحیمی معاون اول دولت دهم که   28 اسفند سال 96 با پذیرش آزادی مشروط از زندان آزاد شده بود،  دوم اردیبهشت ماه امسال منتشر شد.

 سعید مرتضوی   دادستان سابق تهران که به دو سال حبس قطعی محکوم شده است، روز یکشنبه (1397/2/2) توسط مامورین پلیس دستگیر و بعد از ظهر همان روز جهت تحمل محکومیت حبس به زندان اوین تحویل داده شد.

انتهای پیام

پاسخ بدهید