رئیس سازمان تعزیرات حکومتی: صرافی‌ها پیگیر اجرای مصوبات هیات دولت در رابطه با ارز باشند.

موسسه حقوقی پیشگامان عدالت فاطر > اخبار > تازه های حقوقی > رئیس سازمان تعزیرات حکومتی: صرافی‌ها پیگیر اجرای مصوبات هیات دولت در رابطه با ارز باشند.

به نقل از اداره کل روابط عمومی و تشریفات سازمان تعزیرات حکومتی، جمال انصاری معاون وزیر دادگستری و رئیس سازمان تعزیرات حکومتی ضمن تاکید به صرافی‌ها در زمینه اجرای مصوبات ارزی هیات دولت، از برخورد قاطع و بدون اغماض این سازمان با متخلفان و برهم زنندگان آرامش بازار ارزی کشور خبر داد.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی در مورد نقش این سازمان در کنترل وضعیت اقتصادی عرضه ارز و جلوگیری از سودجویی دلالان در این بازار، گفت: به صرافانی که در این بازار فعال هستند تاکید می‌کنیم که پیگیر اجرای مصوبات هیات دولت در خصوص ارز باشند چراکه آن دسته از صرافی‌هایی که برخلاف این مصوبات عمل کنند؛ متخلف هستند و برابر قانون مبارزه با قاچاق کالا و ارز با آنان برخورد می‌شود.

وی همچنین از استقرار شعب ویژه این سازمان در بازار ارز خبر داد و گفت: با توجه به اینکه سازمان تعزیرات حکومتی بازوی اجرایی دولت در کنترل وضعیت اقتصادی است، در این شرایط بازار ارز که شدیدا آرامش بازار و مردم را تحت تاثیر قرار داده؛ دستورات لازم برای برخورد با تخلفات صادر شده و حتی شعب ویژه رسیدگی به این تخلفات به صورت شبانه روزی در بازار ارز مستقر هستند.

رئیس سازمان تعزیرات حکومتی تاکید کرد: تمامی افراد حقیقی و حقوقی که اخلالی بر نظم بازار ارز و برهم خوردن آرامش این بازار دارند؛ تحت تعقیب و پیگیری دستگاه‌های نظارتی هستند و بدون چشم پوشی و برابر قانون با این افراد برخورد می‌شود.

منبع؛خبرگزاری میزان

 

پاسخ بدهید