دستگیری عاملان شهادت و زخمی شدن ماموران نیروی انتظامی در جیرفت.

موسسه حقوقی پیشگامان عدالت فاطر > اخبار > تازه های حقوقی > دستگیری عاملان شهادت و زخمی شدن ماموران نیروی انتظامی در جیرفت.

حسین سلامی دادستان عمومی و انقلاب شهرستان جیرفت در تشریح آخرین وضعیت حادثه شامگاه گذشته که منجر به شهادت استوار فردین سنجری و زخمی شدن سروان بهزادپور از ماموران نیروی انتظامی جیرفت شد، گفت: اشد مجازات در انتظار عاملان حادثه شامگاه گذشته خواهد بود.

این مقام قضائی اظهار داشت: ماموران انتظامی جیرفت پس از کسب گزارشی مبنی بر انتقال یک محموله سنگین مواد مخدر از پهنای جغرافیایی جنوب استان کرمان، بلافاصله توقیف محموله مواد مخدر را در دستور کار پلیس قرار دادند.

وی ادامه داد:ماموران انتظامی درحین گشت زنی در ورودی محور کهنوج به جیرفت به یک دستگاه خودروی سمند مشکوک می‌شوند و دستور توقف خودرو را صادر می‌نمایند که بلافاصله قاچاقچیان مسلح اقدام به تیراندازی به سمت ماموران می‌نمایند که منجر به شهادت و زخمی شدن دوتن از ماموران انتظامی می‌شود.

سلامی عنوان کرد: قاچاقچیان مسلح با استفاده از تاریکی شب و توقیف یک دستگاه خودروی عبوری متعلق به یک خانم و پیاده کردن وی، از محل حادثه متواری می‌شوند.

دادستان جیرفت اعلام کرد: بلافاصله پس از این حادثه جلسه شورای تامین شهرستان تشکیل و دستورات قضائی لازم جهت دستگیری متهمان صادر گردید که ظرف کمتر از چند ساعت دو نفر از عاملان اصلی حادثه در رودبار جنوب دستگیر می‌شوند.

این مقام قضائی عنوان کرد: در این عملیات ۵۹۰ کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک از قاچاقچیان مسلح مواد مخدر به همراه یک دستگاه خودروی سمند کشف و ضبط شده است.

وی با اشاره به اینکه رسیدگی به این پرونده به صورت ویژه در دستور کار دادستانی قرار گرفته است، تصریح کرد: عزم دستگاه قضائی در برخورد باقاچاقچیان مواد مخدر جدی است.

انتهای پیام/

پاسخ بدهید