برخورد دستگاه قضایی با مسببین آتش سوزی و سقوط شهروند شیروانی.

موسسه حقوقی پیشگامان عدالت فاطر > اخبار > تازه های حقوقی > برخورد دستگاه قضایی با مسببین آتش سوزی و سقوط شهروند شیروانی.
مسلم محمد یاران گفت: دستگاه قضایی با مسببین آتش سوزی مجتمع مسکونی خیابان کاشانی شیروان و عواملی که موجب سقوط و فوت یک نفر از هم استانی‌ها در شیروان شد برخورد قاطع خواهد داشت.

وی در خصوص انتشار خبر آتش سوزی مجتمع مسکونی و سقوط یک خانم در این حادثه تشریح کرد: ماموران آتش نشانی بلافاصله پس از دریافت خبر آتش سوزی، در محل حاضر و اقدام به اطفای حریق و نجات جان ساکنین مجتمع کردند. در این حادثه یک خانم ۲۳ ساله به علت شکستن نردبان آتش نشانی از طبقه سوم سقوط کرده و متاسفانه با وجود تلاش تیم پزشکی و بکارگیری امکانات درمانی، در اثر شدت ضربه وارده به سر فوت کرد.

مسلم محمدیاران در ادامه با اشاره به احتمال عمدی بودن آتش سوزی اظهار داشت: در روز حادثه با حضور دادستان و بازپرس شعبه اول دادسرای عمومی و انقلاب شیروان در محل، تحقیقات و بررسی‌های اولیه صورت گرفت که پس از تشکیل پرونده، نتیجه تحقیقات حاکی از سقوط یک خانم بر اثر شکستن نردبان آتش نشانی است؛ عمدی یا غیر عمدی بودن آتش سوزی نیز درحال بررسی است که پس از تکمیل تحقیقات، نتیجه اعلام خواهد شد. 

دادستان مرکز استان خراسان شمالی خاطرنشان کرد: دستگاه قضایی با مسببین و مقصرین این پرونده برخورد قانونی و قاطعانه خواهد داشت.

پاسخ بدهید