باند بین المللی مسلح قاچاق مواد مخدر در عمق کویر منهدم شد.

موسسه حقوقی پیشگامان عدالت فاطر > اخبار > تازه های حقوقی > باند بین المللی مسلح قاچاق مواد مخدر در عمق کویر منهدم شد.

دادخدا سالاری اظهار داشت:طی ماه‌ها کار اطلاعاتی و عملیاتی از سوی ماموران اداره کل اطلاعات استان کرمان بر روی یک باند مسلح حمل وتوزیع مواد مخدر، مشخص شد که باند مذکور اقدام به وارد کردن مواد مخدر از کشور افغانستان به داخل خاک ایران می‌نماید.

وی ادامه داد:افسران اطلاعاتی استان کرمان موفق شدند طی یک عملیات منسجم اطلاعاتی، عملیاتی وقبل از ورود قاچاقچیان به پهنای جغرافیایی استان کرمان این باند بین المللی را مورد ضربه قرار دادند وپس از یک درگیری سنگین مسلحانه، شش نفر از اعضای اصلی این باند به هلاکت رسیدند.

این مقام قضائی استان کرمان خاطرنشان ساخت:در این عملیات سرکرده اصلی باند که از اشرار معروف و سابقه دار شرق کشور می‌باشد و شرارت‌های متعددی در استان‌های سیستان وبلوچستان، خراسان جنوبی و کرمان در پرونده او به ثبت رسیده است توسط افسران اطلاعاتی کرمان به هلاکت رسید.

سالاری عنوان کرد:در این عملیات مقادیر زیادی سلاح و مهمات، دستگاه بی سیم، دوربین دید در شب به همراه یک دستگاه موتور سیکلت و تویوتا دوکابین ۲۷۰۰ حامل مواد مخدر و مقادیری لوازم وتجهیزات لجستیکی ضبط شد.

دادستان کرمان عنوان کرد:اعضای این باند مسلح مواد مخدر در آخرین اقدام خود قصد انتقال یک محموله ۱۳۲ کیلوگرمی هروئین و مقادیری تریاک را استان سیستان وبلوچستان به سایر نقاط کشور را داشتند که با هوشیاری ماموران اطلاعاتی موفق به اجرای نقشه شوم خود نشدند.

دادستان کرمان هشدار داد:بااشراف اطلاعاتی و تلاش‌های شبانه روزی نیرو‌های اطلاعاتی، انتظامی و نظامی تمرکز براین است که هیچ نقطه‌ای حتی عمق کویر برای قاچاقچیان امن نخواهد بود.

انتهای پیام/

پاسخ بدهید