باند بزرگ تصادفات ساختگی در اسلام آباد غرب متلاشی شد.

موسسه حقوقی پیشگامان عدالت فاطر > اخبار > تازه های حقوقی > باند بزرگ تصادفات ساختگی در اسلام آباد غرب متلاشی شد.

محمدحسین صادقی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان کرمانشاه، از انهدام باند بزرگ تصادقات ساختگی در اسلام آباد غرب خبر داد و گفت: در راستای اهتمام دستگاه قضایی استان کرمانشاه در رسیدگی به پرونده‌های متشکله با ادعای ایراد صدمه بدنی عمدی ناشی از تصادفات رانندگی طی روزهای گذشته یک باند سازمان یافته تصادفات ساختگی در اسلام آباد غرب شناسایی و اعضای آن دستگیر شدند.

وی اظهار کرد: متهم اصلی این پرونده با شناسایی جوانان بیکار و نیازمند و دادن وعده دریافت مبالغ کلان آن‌ها را اغفال و با مشارکت شخصی ملقب به دکتر در اقدامی وحشیانه آنان را مجروح و مضروب کرده و سپس به سرصحنه تصادفات ساختگی می‌برد.

دادستان عمومی و انقلاب استان کرمانشاه تصریح کرد: این باند تاکنون با انجام تصادفات ساختگی موفق شده اند مبالغ کلانی را از شرکت‌های بیمه‌ای استان کرمانشاه کلاهبرداری کنند.

صادقی با بیان اینکه متهم اصلی این پرونده سابقه محکومیت قضایی دارد، عنوان کرد: همچنین در این باند چهار نفر به عنوان شاکی برای پرونده‌های ساختگی فعالیت می‌کردند.

وی با اشاره به دستگیری یکی از اعضای این باند در مرکز کشور، عنوان کرد: تحقیقات از متهم برای دست یابی به سایر پرونده‌ها و شرکای در جرم در دست بررسی است.

انتهای پیام/

منبع؛خبرگزاری میزان

پاسخ بدهید