بازدید سرزده دادستان قزوین از بیمارستان شهید رجایی در جهت صیانت از حقوق عامه.

موسسه حقوقی پیشگامان عدالت فاطر > اخبار > تازه های حقوقی > بازدید سرزده دادستان قزوین از بیمارستان شهید رجایی در جهت صیانت از حقوق عامه.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان قزوین به مناسبت هفته قوه قضاییه و در راستای صیانت از حقوق عامه، به طور سرزده از بیمارستان شهید رجایی قزوین بازدید و به مشکلات و درخواست های بیماران و همراهان آنها رسیدگی و دستور مقتضی را صادر  کرد.

بازدید سرزده دادستان قزوین از بیمارستان شهید رجایی در جهت صیانت از حقوق عامه + عکس

در این بازدید با تعدادی از بیماران مستقر در اورژانس و بیماران تحت نظر و بستری گفت و گو شد و مشکلاتی را مطرح نمودند که ضمن استطلاع از پرسنل حاضر در بیمارستان، پرونده بیمارستانی آنان بررسی و تذکرات لازم داده شد.

حجت الاسلام والمسلمین صادقی نیارکی در حاشیه این بازدید اشاره کرد: تمام مسئولان باید رضایتمندی مراجعین و مردم را در دستور کار قرار دهند و هدف تمامی کارها باید جلب رضایت مردم باشد.

بازدید سرزده دادستان قزوین از بیمارستان شهید رجایی در جهت صیانت از حقوق عامه + عکس

دادستان قزوین خاطر نشان کرد: مراکز درمانی و بیمارستان ها باید تلاش کنند به نحوی رضایت مراجعین حاصل شود که به فرموده رهبر فرزانه انقلاب، جز درد بیماری نگرانی و دغدغه دیگری نداشته باشند.

این مقام قضایی استان احیاء حقوق عامه در ابعاد مختلف خصوصا موضوعات مرتبط با سلامت جامعه را اولویت مهم دستگاه قضایی دانست و بیان داشت: با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری که قوه قضاییه باید پرچمدار حقوق عمومی باشد، دادستان‌ها به عنوان متولیان حفظ و احیای حقوق عامه، همواره موضوعات مرتبط با سلامت و بهداشت عمومی را رصد می کنند و در صورت ضرورت ورود خواهند نمود.

 

پاسخ بدهید