اتمام حجت دستگاه قضایی گلستان با مدیران سهل انگار.

موسسه حقوقی پیشگامان عدالت فاطر > اخبار > تازه های حقوقی > اتمام حجت دستگاه قضایی گلستان با مدیران سهل انگار.

Views: 13

هادی هاشمیان رئیس کل دادگستری استان گلستان اظهارکرد: مدیران دستگاه‌های اجرایی نظارت بر زیر مجموعه خود را جدی بگیرند و هر جا حس کردند نمی‌توانند با افرادی که سبب ایجاد فساد می‌شوند برخورد کنند به دستگاه قضایی ارجاع دهند.

وی در ادامه بیان کرد: از دادستان‌های سراسر استان خواسته ایم در مواردی مانند برداشت بیشتر از مجوز شن و ماسه علاوه بر برخورد با متخلفان، برای مدیرانی هم که در نظارت بر این بخش کوتاهی کرده اند، پرونده تخلف تشکیل دهند.

هاشمیان تاکید کرد: تلاش ما بر پیشگیری و برخورد با تخلف‌هایی مانند ساخت و ساز‌های غیرمجاز در اراضی ملی، منابع طبیعی و کشاورزی در همان بدو امر است و برای تحقق این هدف باید نظارت‌ها جدی‌تر شود.

این مقام ارشد قضایی استان گلستان تصریح کرد: همچنین به دادستان‌های سراسر استان اعلام کرده ایم کسانی را که در فضای مجازی دروغ پردازی می‌کنند و بذر بی اعتمادی بین مردم و مسئولان می‌پاشند شناسایی و با آنان برخورد کنند.

هادی هاشمیان افزود: کسانی که دغدغه‌ مبارزه با فساد دارند هر کجا تخلفی از مدیران، کارمندان یا دیگران مشاهده کردند به جای شایعه پردازی به دستگاه قضایی اعلام کنند.

رئیس کل دادگستری استان گلستان با بیان این که سامانه سجام آماده‌ دریافت گزارش‌های مردمی است، اضافه کرد: افراد با ثبت نام در این سامانه، بدون این که نام و مشخصات شان مشخص شود می‌توانند تخلفات را گزارش کنند تا دستگاه قضایی پیگیری کند.

انتهای پیام/

منبع؛خبرگزاری میزان

پاسخ بدهید