۲ نفر ازکارمندان شهرداری کرج به اتهام اخذ رشوه دستگیر شدند.

موسسه حقوقی پیشگامان عدالت فاطر > اخبار > تازه های حقوقی > ۲ نفر ازکارمندان شهرداری کرج به اتهام اخذ رشوه دستگیر شدند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان البرز گفت: ۲ نفر از کارمندان شهرداری کرج که با برقراری ارتباطات خارج ازحیطه اداری به اخذ رشوه ازمالکان پروژه بزرگراه شمالی اقدام می‌کردند، شناسایی و دستگیر شدند.

وی تشریح کرد: برابر گزارش اداره کل اطلاعات استان البرز برخی از پرسنل شاغل در حوزه اداره کل املاک شهرداری کرج در پروژه بزرگراه شمالی با برقراری ارتباطات خارج از حیطه اداری با مالکان نسبت به اخذ رشوه از مالکان در قبال افزایش ضریب محاسبه، ارائه گزارش غیرواقعی از ملک به منظور بالابردن ارزش آن، تسریع در انجام امور اداری، مساعدت در نحوه پرداخت مابه ازای ملک، اقدام می‌کردند.

دادستان عمومی وانقلاب مرکز استان البرز در ادامه بیان کرد: در نتیجه این اقدامات املاک بسیاری با مبالغ غیرواقعی توسط شهرداری خریداری که منجر به تحمیل هزینه‌های سنگین به شهرداری می‌شد.

شاکرمی گفت: دراین خصوص با انجام اقدامات قضایی و رصد اطلاعاتی استان البرز و توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) دو نفر از کارمندان شهرداری شناسایی و دستگیر شدند و در تحقیقات صورت گرفته نامبردگان به دریافت مبالغ از افراد مختلف اقرار و با صدور قرار بازداشت موقت جهت تکمیل تحقیقات بازداشت هستند.

وی اضافه کرد: این پرونده در شعبه ۲۲ بازپرسی دادسرای عمومی وانقلاب ناحیه یک امور جنایی و جرائم خاص کرج در حال رسیدگی و یکی از متهمان به دریافت مبلغی بیش از یک میلیارد تومان اقرارکرده است.

انتهای پیام /

منبع؛خبرگزاری میزان

پاسخ بدهید