خدمات مشاوره ای اخذ ویزای شنگن.

خدمات مشاوره ای اخذ ویزا

انتخاب کشور و مکان جدید برای اقامت، فعالیت تجاری،سرمایه گذاری و گردشگری ابتداعا نیازمند شناخت و آگاهی  از آن کشور و محیط می باشد که بعضا با توجه به سفرهای قبلی انجام شده شناخت کلی برای متقاضیان محترم فراهم گردیده است.

اما اگر شناخت و اطلاعاتی کافی را متقاضیان نداشته باشند ، ابتدا مستلزم آن می باشد که به کشور مورد نظر سفرکرده و تا با شناخت و آگاهی بیشتری در خصوص اخذ اقامت،سرمایه گذاری و… تصمیم گیری نمایند .

همچنین  در مراحل اخذ اقامت و… جهت انجام فرآیندهای اداری مربوطه عمدتا لازم می باشد که به کشور مقصد در یک نوبت یا چندین نوبت سفر نموده تا پروسه اخذ اقامت و… کامل گردیده و در نهایت کارت اقامت و …. صادر گردد.

از طرفی بعضی از کشورها ، یکی از پارامترهای اساسی و مهمی که در اعطای اقامت و… لحاظ می نمایند سوابق تردد ا فراد به خارج از کشور (Travel Histor) علی الخصوص حوزه شنگن می باشد.

لذا اخذ ویزای کشورهای مقصد یا ایجادTravel Histor) ( با رعایت تمام قواعد و مقررات و تهیه مدارک لازم و معتبر به منظور پرهیز از Reject  شدن و در یک پروسه زمانی مناسب از مسائل حائز اهمیت برای متقاضی و موسسه ما جهت طی کردن فرآیند اخذ اقامت می باشد.

در همین راستا موسسه حقوقی پیشگامان عدالت جهت سهولت کار و اطمینان از عدم بوجود آمدن مشکل در فرآیند اخذ ویزای کشورهای مورد نظر با بهره گیری از ظرفیت های موجود و شرکت های معتبر در صورت تمایل به متقاضیان خدمات مشاوره ای اخذ ویزای کشورهای مقصد از جمله حوزه شنگن،کانادا را ارائه می دهد.

از جمله کشورهایی که می توانیم در اخذ ویزای آن به شما مشاوره لازم را ارائه دهیم می توان به اخذ ویزای ایتالیا ، اتریش ، یونان ، اسپانیا ، فرانسه ، پرتغال ،کانادا و حوزه جنوب شرق آسیا اشاره نمود.