تازه‌های مهاجرتی

لزوم تغییرات در روابط اتحادیه اروپا و گرجستان.

نخست وزیر گرجستان اعلام کرد که قرار است تغییراتی جدید در روابط با اتحادیه اروپا ایجاد کند.

وضعیت فرصت های شغلی در کانادا

در سال ۲۰۱۷ حدود ۴۶۸۰۰۰ فرصت شغلی در کانادا گزارش شده که به طور کلی نسبت به سال ۲۰۱۶ افزایش داشته است. ۹ استان دارای بیشترین نرخ افزایش فرصت شغلی بوده اند که در این میان استان کبک و بریتیش کلمبیا پرچم دار هستند و پس از آن استان هایی مانند انتاریو، آلبرتا، مانیتوبا، نوا...

⁠ ⁣بهترین کشورهای جهان برای کار کردن اتباع خارجی.

⁠⁣بهترین کشورهای جهان برای کار کردن اتباع خارجی...

مهاجران بدون مدرک هویت در اروپا؛ قربانیان قاچاقچیان انسان

اگر می خواهید چهره مدرن برده داری را ببینید، تنها کافی است سری به متروی بروکسل بزنید. دیوارهای ایستگاه آرت-لوآ حاصل کار پناهجویان بدون اوراق هویت است. آوارگانی چون محمد که ماه ها در شرایط طاقت فرسا و با دستمزد روزانه ۵۰ یورو برای باسازی این ایستگاه تلاش کرده اند.

فرق گرین کارت و تابعیت آمریکا چیست؟

گرین کارت( green card)  نوعی مجوز اقامت بدون کسب ویزا است که تحت شرایطی شامل حال تحصیل کنندگان و شاغلین غیرامریکایی مقیم آن کشور می شود اما «تابعیت» (citizenship) در هر کشوری تابع قوانین خاص خویش است. کما اینکه براساس ماده ۹۷۹ قانون مدنی جمهوری اسلامی ایران، کسانی می توانند تابعیت ایران را تحصیل کنند...

پاسپورت کشور سنت لوشا.

دریافت پاسپورت در ۶ ماه با امکان سفر به ۱۳۳ کشور جهان از جمله انگلستان، چین، برزیل، کشور های عضو شنگن و ...⭐️

اقامت کشور پرتغال.

پورتو، یکی از کهن ترین و زیباترین شهرهای اروپا در کنار اقیانوس اطلس جای گرفته است و در تمامی فصل های سال گردشگران بسیاری را جذب دیدنی های خود می کند. در کنار منظره های چشم نواز، پورتو دارای ساختمان های چند صد ساله است که بخشی از میراث ملی پرتغال هستند.??

مجلس شورای فرانسه لایحه سخت‌تر کردن قوانین پناهندگی را تصویب کرد.

مجلس شورای فرانسه (مجلس سفلی) کلیات لایحه اصلاح قانون پناهندگی را با ۲۲۸ رای موافق ۱۳۹ رای مخالف و ۲۴ رای ممتنع تصویب کرد. این لایحه قرار است که در ماه ژوئن توسط مجلس سنای این کشور به بحث گذاشته شود.

نتانیاهو اجرای توافق سازمان ملل برای اخراج مهاجران آفریقایی را متوقف کرد.

نتانیاهو اجرای توافق سازمان ملل برای اخراج مهاجران آفریقایی را متوقف کرد.

قانون جدید در خصوص شهروندی در لوکزامبورگ.

پیش تر کسانی که قصد داشتند لوکزامبورگ را به عنوان کشور جدید خود انتخاب نمایند و مایل به درخواست شهروندی و اخذ تابعیت این کشور بودند، مجبور می شدند تابعیت فعلی خود را ترک نمایند. اما در حال حاضر قانونی جدید برای اجازه دادن به تابعیت دوگانه تصویب شده است.